'Kokomo Şehri' 2024 Sinema Gözü Onur Adaylıklarında Önde - Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

'Kokomo Şehri' 2024 Sinema Gözü Onur Adaylıklarında Önde - Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

Olağanüstü Kurgusal Olmayan Özellik

Mariupol’da 20 Gün
Yönetmenliğini Mstyslav Chernov’un üstlendiği yapımlar
Yapımcılar Mstyslav Chernov, Michelle Mizner, Raney Aronson Rath ve Derl McCrudden

32 Ses
Yönetmenliğini Sam Green’in üstlendiği
Yapımcılığını Josh Penn ve Thomas O Smith
Yapımcı D Smith | Kokomo Şehri
Karıncalar Tammik | Duman Sauna Kardeşliği
Lars Erlend Tubaas Øymo | Dünyanın Şarkıları

Üstün Orijinal Skor

JD Samson | 32 Ses
Jon Batiste | Amerikan Senfonisi
Leonard Küßner | Anselm
Samora Pinderhughes ve Chris Pattishall | Mars’a Gitmek: Nikki Giovanni Projesi
Philip Glass ve Paul Leonard-Morgan | Güvercin Tüneli
Rebekka Karijord | Dünyanın Şarkıları

Olağanüstü Ses Tasarımı

Mark Mangini | 32 Ses
Adam Prescod, Greg Gettens ve Will Chapman | En Derin Nefes
Nicolas Becker | De Humani Corporis Fabrica
Roni Pillischer | Kokomo Şehri
Huldar Freyr Arnarson ve Edvard Egilsson | Duman Sauna Kardeşliği
Arturo “Frosty” Salazar, María Alejandra Rojas ve Alison O’Daniel | Tuba Hırsızları

Üstün Görsel Tasarım

Melissa McClung | Unutulma Arkı
Thomas Curtis ve Sean Pierce | Mars’a Gitmek: Nikki Giovanni Projesi
Jason Carpenter ve Holly Stone | Görev
Hyung Cho ve Helen Niu | Nam June Paik: Moon En Eski Televizyondur
Juan Carlos Concha Riveros, Carlos León Sancha ve Marcello Quintanilha | Piyanoyu Vurdular

Olağanüstü İlk Çıkış

Mariupol’da 20 Gün | Yönetmenliğini Mstyslav Chernov’un üstlendiği yapımlar
Bobi Wine: Halkın Başkanı | Yönetmenliğini Moses Bwayo ve Christopher Sharp’ın üstlendiği yapımlar
Kokomo Şehri | Yönetmen: D


Kurgu dışı ve belgesel film ve dizileri ödüllendiren bir kuruluş olan Cinema Eye Honors, perşembe günü, 12 Ocak’ta Doğu Harlem, New York’ta gerçekleşecek 17 Smith’in üstlendiği
GörevAmanda McBaine ve Jesse Moss’un yönettiği
Güvercin TüneliYönetmenliğini Errol Morris’in üstlendiği
Duman Sauna KardeşliğiAnna Hints’in yönettiği
Baştan DamgalıYönetmenliğini Roger Ross Williams’ın üstlendiği
Stephen Curry: Yeterince Değerlendirilmemiş, Peter Nicks’in yönettiği
Fotoğraf: Michael J Brown ve Moses Thursnira | Yağmurlar Arasında
Jana Edelbaum, Rachel Cohen ve Sue Mi Terry | Ütopyanın Ötesinde
Christopher Sharp ve John Battsek | Bobi Wine: Halkın Başkanı
Margreth Olin | Dünyanın Şarkıları

Üstün Sinematografi

Franz Lustig | Anselm
Verena Paravel ve Lucien Castaing-Taylor | De Humani Corporis Fabrica
Curren Sheldon | Kral Kömür
D Owens, Isabel San Vargas, Ryan Duffy, Miguel Tamayo ve Jaymee Messler, Netflix

Yayın Düzenleme Adayları

1619 ProjesiEditörler: Ephraim Kirkwood, Adriana Pacheco, Stefanie Maridueña ve Ed Barteski, Hulu
sevgili anneEditör: Lasse Järvi, FX
Hiç bir şey sonsuza dek sürmezEditörler: Paul Marchand ve Jack Price, Showtime
Paul T Goldmanyönetmenliğini Jason Woliner, Peacock’un üstlendiği
Pepsi, Jetim Nerede?yönetmenliğini Andrew Renzi’nin üstlendiği Netflix
Çalınan Gençlik: Sarah Lawrence’taki Tarikatın İçindeYönetmen: Zach Heinzerling, Hulu

Antoloji Dizisi Adayları

1619 ProjesiYönetici Yapımcılar: Nikole Hannah-Jones, Roger Ross Williams, Shoshana Guy, Caitlin Roper, Kathleen Lingo, Helen Verno ve Oprah Winfrey, Hulu
Şefin Masası: PizzaYönetici Yapımcılar: Andrew Fried, David Gelb ve Brian McGinn, Netflix
Bilinmeyenlerin Sınırı Jimmy Chin ileYönetici Yapımcılar: Elizabeth Chai Vasarhelyi, Jimmy Chin, Pagan Harleman, Anna Barnes ve Chris Kugelman, National Geographic
Leguizamo Amerika’yı YapıyorYönetici Yapımcılar: Carolina Saavedra, John Leguizamo, Ben DeJesus, Elizabeth Fischer, Andy Berg, Liz Cole, Noah Oppenheim, Rashida Jones ve Amanda Spain, MSNBC
Gezegenimiz IIYönetici Yapımcılar: Huw Cordey, Alastair Fothergirll ve Keith Scholey Netflix
anlatılmamış Yönetici Yapımcılar: Chapman Way, Maclain Way, Ben Silverman, Howard T

Kokomo Şehri, D

Adaylıkların tam listesi için aşağıya bakın Fox FilmiDavis Guggenheim’ın yönettiği

Unutulmaz Ödül Sahipleri

Amerikan SenfonisiJon Batiste ve Suleika Jaouad
Apolonia, ApoloniaApolonia Sokol
Bobi Wine: Halkın Başkanı, Bobi Şarabı
İyi Bir Samiriyelinin İtiraflarıPenny Lane
Shere Hite’ın Ortadan KayboluşuShere Hite
Ebedi BellekAugusto Góngora ve Paulina Urrutia
Mars’a Gitmek: Nikki Giovanni ProjesiNikki Giovanni
Görünmez GüzellikBethann Hardison
Joan Baez: Ben Bir GürültüyümJoan Baez
Kokomo ŞehriDaniella Carter, Koko Da Doll, Liyah Mitchell ve Dominique Silver
Güvercin TüneliDavid Cornwell namı diğer John le Carré
Fotoğraf: Michael J Fox Filmi | Michael J Fox Filmi

Üstün Üretim

Mstyslav Chernov, Michelle Mizner, Raney Aronson Rath ve Derl McCrudden | Mariupol’da 20 Gün
Lauren Domino, Matthew Heineman ve Joedan Okun | Amerikan Senfonisi
Samuel Ekomol, Andrew H Fox
Hala Küçük Bir SesMargaret “Mati” Engel,
İki Kez SömürgeleştirildiAaju Peter
Biz İzlerkenRavish Kumar

Yayın Filmi Adayları

Mary Tyler Moore olmak, yönetmenliğini James Adolphus, HBO | Maksimum
Judy Blume Sonsuza KadarDavina Pardo ve Leah Wolchok’un yönettiği Prime Video
Lowndes İlçesi ve Siyah Gücüne Giden YolYönetmenliğini Sam Pollard ve Geeta Gandbhir’in üstlendiği Peacock
Hiç bir şey sonsuza dek sürmezJason Kohn’un yönettiği, Showtime
Güzel Bebek: Brooke ShieldsLana Wilson’ın yönettiği, Hulu
Gezinti, yönetmenliğini Kristen Lovell ve Zackary Drucker, HBO | Maksimum

Kurgusal Olmayan Dizi Adayları

Çift Terapisi – Üçüncü SezonJoshua Altman ve Bennett Elliott’un yönettiği Showtime
sevgili anneAllen Hughes’un yönettiği, FX
Paul T Netflix 11 adaylıkla tüm dağıtımcılara liderlik ederken, onu 10 adaylıkla Magnolia Pictures ve sekiz adaylıkla National Geographic takip ederken, HBO ve Hulu da yedi puan aldı Fox FilmiMichael J

İzleyici Seçimi Ödülü Uzun Liste

Mariupol’da 20 GünMstyslav Chernov’un yönettiği
32 SesSam Green’in yönettiği
Amerikan SenfonisiMatthew Heineman’ın yönettiği
Ütopyanın ÖtesindeYönetmenliğini Madeleine Gavin’in üstlendiği yapım
Bobi Wine: Halkın BaşkanıYönetmenliğini Christopher Sharp ve Moses Bwayo’nun yaptığı
Şefkatli Bir Casusyönetmenliğini Steve James’in üstlendiği
İyi Bir Samiriyelinin İtiraflarıYönetmenliğini Penny Lane’in üstlendiği
En Derin NefesLaura McGann’ın yönettiği
Ebedi BellekMaite Alberdi’nin yönettiği
Mars’a Gitmek: Nikki Giovanni Projesi, Yönetmenliğini Joe Brewster ve Michèle Stephenson’ın üstlendiği
Küçük Richard: Ben Her ŞeyimYönetmenliğini Lisa Cortes’in üstlendiği
Görünmez GüzellikBethann Hardison ve Frédéric Tcheng’in yönettiği
Joan Baez: Ben Bir GürültüyümYönetmenliğini Karen O’Connor, Miri Navasky ve Maeve O’Boyle’un yaptığı
Kokomo Şehriyönetmenliğini D yıllık ödül töreninin adaylarını açıkladı

Bu yılki Türk Televizyon Film ve Dizi Ödülleri’nin adayları 19 Ekim’de açıklandı Fox
Hala Küçük Bir Ses | Margaret “Mati” Engel
İki Kez Sömürgeleştirildi | Aaju Peter
Biz İzlerken | Raviş Kumar

Aşağıdakiler daha önce 19 Ekim 2023 Perşembe günü Los Angeles’ta düzenlenen yıllık Cinema Eye Sonbahar Öğle Yemeği sırasında duyurulmuştu Preciado’nun üstlendiği
Duman Sauna Kardeşliği | Yönetmenliğini Anna Hints’ın üstlendiği yapımlar
Tuba Hırsızları | Yönetmenliğini Alison O’Daniel’ın üstlendiği yapımlar

Olağanüstü Kurgusal Olmayan Kısa Film

Uzak | Yönetmenliğini Ruslan Fedotow’un üstlendiği yapımlar
Yer ve Gökyüzü Arasında | Yönetmenliğini Andrew Nadkami’nin üstlendiği yapımlar
Siyah Kızlar Oyna: El Oyunlarının Hikayesi | Yönetmen Joe Brewster ve Michèle Stephenson
Komşu Abdi | Yönetmenliğini Douwe Dijkstra’nın üstlendiği yapımlar
Vaha | Yönetmenliğini Justine Martin’in üstlendiği
Bana bakar mısın | Yönetmen Shuli Huang

İzleyici Seçimi Ödülü

Mariupol’da 20 Gün | Yönetmenliğini Mstyslav Chernov’un üstlendiği yapımlar
Amerikan Senfonisi | Yönetmen Matthew Heineman
Ütopyanın Ötesinde | Yönetmenliğini Madeleine Gavin’in üstlendiği yapımlar
Bobi Wine: Halkın Başkanı | Yönetmenliğini Moses Bwayo ve Christopher Sharp’ın üstlendiği yapımlar
İyi Bir Samiriyelinin İtirafları | Yönetmenliğini Penny Lane’in üstlendiği
En Derin Nefes | Yönetmenliğini Laura McGann’ın üstlendiği yapımlar
Ebedi Bellek | Yönetmen Maite Alberdi
Görünmez Güzellik | Yönetmenliğini Bethann Hardison ve Frédéric Tcheng’in üstlendiği yapımlar
Joan Baez Ben Bir Gürültüyüm | Yönetmen: Karen O’Connor, Miri Navasky ve Maeve O’Boyle
Duman Sauna Kardeşliği | Yönetmenliğini Anna Hints’ın üstlendiği yapımlar Gündem
Akıntıya karşı | Yönetmenliğini Sarvnik Kaur’un üstlendiği yapımlar
Anhell69 | Yönetmenliğini Theo Montoya’nın üstlendiği yapımlar
Kötü Basın | Yönetmen Rebecca Landsberry-Baker ve Joe Peeler
Cette Maison (Bu Ev) | Yönetmenliğini Miryam Charles’ın üstlendiği yapımlar
Ebeler | Yönetmen Snow Hnin Ei Hlaing
Q | Yönetmenliğini Jude Chehab’ın üstlendiği yapımlar

Heterodoks

Buriti Çiçeği | Yönetmen João Salaviza ve Renée Nader Messora
Yankı | Yönetmenliğini Tatiana Huezo’nun üstlendiği yapımlar
Dört Kız | Yönetmenliğini Kaouther Ben Hania’nın üstlendiği yapımlar
Geçmiş Yaşamlar | Yönetmenliğini Celine Song’un üstlendiği yapımlar
Gerçeklik | Yönetmenliğini Tina Satter’ın üstlendiği yapımlar
Bilinmeyen Ülke | Yönetmenliğini Morrisa Maltz’ın üstlendiği yapımlar

Unutulmazlar (Rekabet Dışı Onur)

Amerikan Senfonisi | Jon Batiste ve Suleika Jaouad
Apolonia, Apolonia | Apolonia Sokol
Bobi Wine: Halkın Başkanı | Bobi Şarabı
İyi Bir Samiriyelinin İtirafları | Penny Lane
Shere Hite’ın Ortadan Kayboluşu | Shere Hite
Ebedi Bellek | Augusto Góngora ve Paulina Urrutia
Mars’a Gitmek: Nikki Giovanni Projesi | Nikki Giovanni
Görünmez Güzellik | Bethann Hardison
Joan Baez Ben Bir Gürültüyüm | Joan Baez
Kokomo Şehri | Daniella Carter, Koko Da Doll, Liyah Mitchell ve Dominique Silver
Güvercin Tüneli | David Cornwell namı diğer John le Carré
Yine de: Bir Michael J Kriegsman üstleniyor

Ebedi Bellek
Yönetmen Maite Alberdi
Yapımcı: Maite Alberdi, Juan De Dios Larraín, Pablo Larraín, Rocío Jadue

Dört Kız
Yönetmenliğini Kaouther Ben Hania’nın üstlendiği yapımlar
Yapımcılığını Nadim Cheikhrouha’nın üstlendiği yapımlar

Mars’a Gitmek: Nikki Giovanni Projesi
Yönetmen Joe Brewster ve Michèle Stephenson
Yapımcılar Joe Brewster, Michèle Stephenson ve Tommy Oliver

Kokomo Şehri
Yönetmen: D Smith | Kokomo Şehri
Claire Simon | Bizim vücudumuz

Olağanüstü Düzenleme

Michelle Mizner | Mariupol’da 20 Gün
Nels Bangerter | 32 Ses
Carolina Siraqyan | Ebedi Bellek
Mikel Cee Karlsson, Maximilien Van Aertryck ve Axel Danielson | Fantastik Makine
Alain Gomis | Geri Sar ve Oynat—Michael Harte | Yine de: Bir Michael J Smith
Orlando, Siyasi Biyografim | Yönetmenliğini Paul B GoldmanEditörler: Mike Giambra, Hank Friedmann, Jody McVeigh-Schultz ve Danny Scharar, Peacock
Güzel Bebek: Brooke ShieldsEditörler: Sara Newens, Anne Yao ve David Teague, Hulu

Yayın Sinematografisi Adayları

1619 ProjesiGörüntü Yönetmeni: Jerry Henry, Hulu
Adullam MağarasıGörüntü yönetmenleri: Greg Harriott ve Mike Doyle, ESPN
Bilinmeyenlerin Sınırı Jimmy Chin ileGörüntü Yönetmenleri: Ross McDonnell, Alfredo de Juan, Cam Riley ve Nick Kraus, National Geographic
Hiç bir şey sonsuza dek sürmezGörüntü Yönetmeni: Heloisa Passos, Showtime
Gezegenimiz IIGörüntü Yönetmenleri: Kyle McBurnie, John Shier, Matt Aeberhard, Sophie Darlington, Jesse Wilkinson, John Haskew ve John Brown, Netflix
Dünyanın Sonundaki RestoranlarGörüntü Yönetmeni: Petr Cikhart, National Geographic

Kısa Liste Yarı Finalistleri

UzakYönetmenliğini Ruslan Fedotow’un üstlendiği
Yer ile Gök ArasındaAndrew Nadkami’nin yönettiği
Siyah Kızlar Oyna: El Oyunlarının HikayesiJoe Brewster ve Michèle Stephenson’ın yönettiği
Karar Verme Oyu, Jeremy Workman ve Rob Lyons’un yönettiği
Mavi içineYönetmenliğini Ömer Sami’nin üstlendiği
Son TamirhaneBen Proudfoot ve Kris Bowers’ın yönettiği
Margie Soudek’in Tuzluk ve BiberliklerMeredith Moore’un yönettiği
Komşu AbdiYönetmenliğini Douwe Dijkstra’nın üstlendiği yapım
VahaYönetmenliğini Justine Martin’in üstlendiği
Bana bakar mısınYönetmen Shuli Huang



sinema-2

Fox Filmi
Yönetmen Davis Guggenheim
Yapımcılar Davis Guggenheim, Annetta Marion, Jonathan King ve Will Cohen

Üstün Yön

Sam Yeşil | 32 Ses
Wim Wenders | Anselm
Maite Alberdi | Ebedi Bellek
Kaouther Ben Hania | Dört Kız
D Smith’in ilk uzun metrajlı filmi altı adaylıkla adaylıkların başında yer alırken, Mariupol’da 20 Gün, 32 Ses Ve Ebedi Bellek her biri beş aday aldı Smith, Harris Doran ve Bill Butler

Yine de: Bir Michael J